Chirurginės procedūros

Dantų chirurginės procedūros

Chirurgines procedūros – tai dantų rovimas, pūlinių atvėrimas, dantenų chirurginis gydymas, dantų šaknų rezekcijos, implantavimas.

Dantų rovimas yra dažniausiai atliekama chirurginė procedūra. Procedūra neskausminga,atliekama taikant vietinę nejautrą. “Ozodenta” klinikoje kiekvienas pacientas yra nuodugniai ištiriamas prieš procedūrą (esant reikalui siunčiamas konsultacijai pas terapeutą, kardiochirurgą). Taip pat kiekvienas pacientas yra individualiai paruošiamas chirurginei intervencijai.

Dantų implantavimas. Dantų implantai padeda atstatyti prarastus dantis,tai vienas pažangiausių gydymo būdų,kuris suteikia galimybę jaustis kaip su savais dantimis. Atliekant implantaciją, specialiai gamintojų sukurtas danties šaknies formos varžtas įsriegiamas į žandikaulio kaulą,kur nėra danties ir tampa „nauja šaknimi“ būsimam dančiui. Implantai naudojami vienam, keliems ar visiems dantims atkurti.
Anksciau, kai trūkdavo vieno danties, gretimi du būdavo nušlifuojami ir uždedamas tiltas. Dabar įsukus implantą gretimi dantys išlieka sveiki.
Dažnai dantų implantus renkasi žmonės anksčiau nešioję išimamus protezus.
Mūsų odontologijos klinika naudoja pasaulyje pripažintas implantų sistemas „STRAUMAN“ (Šveicarija),“Biohorizons“ (JAV).

Sinuso pakėlimas. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė dantų kaulo persodinimo procedūra, dažniausiai atliekama ruošiant įsriegti dantų implantus viršutiniame žandikaulio gale. Sinuso pakėlimo procedūra yra atliekama pacientams, kurie neturi pakankamai kaulo sinuso vietoje, tam, kad būtų galima gerai įtvirtinti dantų implantą.
Sinuso pakėlimas yra uždaras ir atviras. Atviras sinuso pakėlimas padidina kaulo kiekį bendroje zonoje,tuo tarpu uždaras sinuso pakėlimas atliekamas būtent toje vietoje, į kurią bus įsriegtas danties implantas. Uždaras sinuso pakėlimas atliekamas implantacijos metu.

Susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugos?