Estetinis plombavimas

Tai viena plačiausiai atliekamų estetinės odontologijos procedūrų, kuomet siekiama gražesnės, baltesnės, lygesnės šypsenos išsaugant kuo daugiau nuosavų danties audinių.

Estetinis plombavimas dažniausiai atliekamas, kai:

Norima šviesesnių dantų, kokių dantų balinimo procedūromis pasiekti nepavyko. Tuomet, saugant nuosavus danties audinius, tik lengvai grąžteliu pašiurkštinamas paviršius, kuris po to padengiamas norimo baltumo plombine medžiaga.

Estetinis plombavimas

 

Yra nepageidaujamų tarpų tarp dantų, kurie procedūros metu uždaromi plombine medžiaga.

Estetinis plombavimas tarpai

 

Priekiniai dantys yra nudilę, sutrumpėję, atsivėręs minkštesnis danties audinys-dentinas, kuris dar greičiau dyla. Tokiu atveju laikui bėgant dantys pasidaro jautrūs, skausmingi. Todėl estetinis plombavimas nudilusiems dantims yra rekomenduojamas ne tik dėl gražesnio poprocedūrinio vaizdo, bet ir dėl geresnės jų būklės bei gyvybingumo išsaugojimo.Kartais dantys būna taip stipriai nudilę, kad pakinta visas sukandimas, o vietos priekinių dantų kandamųjų kraštų priplombavimui ir prailginimui nebėra. Tada reikalinga sukandimo aukščio kėlimo procedūra, kuomet galiniai dantys paaukštinami plomba ir taip sukuriama vieta priekinių dantų nudilusių kandamųjų kraštų priplombavimui.Po to būtina apsauginė kapa nuo bruksizmo nakčiai, kad restauracijos nenuskilinėtų nuo griežimo dantimis.

 

Yra kreivi priekiniai dantys, o breketų dėl tam tikrų priežasčių atsisakoma.

estetinis plombavimas kreiv dantys

estetinis plombavimas kreivi dantys

Susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugos?